| CodrutzaDutzi a întrebat:

Heyyy! Vreau si eu cele mai faine poze cu INNA(multeeee) si imformatii multe despre ea! Mersi fain! Ceauu!

5 răspunsuri:
| missClumsy a răspuns:

...si uite asa se duce naibii societatea romaneasca.

| CodrutzaDutzi explică:

MissClumsy? dee ce se duce naibii societatea romaneasca prin intrebarea mea? imi place foarte mult INNA! e vreo problema?

| missClumsy a răspuns (pentru CodrutzaDutzi):

Pentru ca Inna e o pitipoanca stupida iar copilasii de 13 ani ca tine o iau drept model.

| CodrutzaDutzi explică:

Nu o iau drept model,doar imi place cum pozeaza si cum canta,atata tot! daca tu crezi,missClumsy,ca eu am luat-o drept insulta sau ti-am spus cu nervi sau cu ton urat,de m-ai facut copilas,crezi gresit! intentia mea nu ete de a ma certa! atat! imi place doar cum pozeaza si cum canta! doar atat! si sa stii ca chair daca sunt mai mica,si tu esti mai mare, asta nu inseamna ca nu am voie sa imi placa de cineva cum canta sau pozeaza, in cazul meu! si sa stii ca unele chestii pe care le spun copii mai mari, despre astia mai mici, dor! si nu te supara ca te intreb, cati ani ai?