| adina_6125 a întrebat:

Hi:*am un penar portocaliu simplu care arata cam asa:http://static.cauti.ro/......_771_1.jpg doar ca nu are maneru ala si vreau sa imi desenez cateceva pe el dar nu stiu ce... ce idei aveti?(daca se poate cu poze:D)mersi anticipat:*... cel mai fain si mai original primeste fundita:D

3 răspunsuri:
| darii a răspuns:

Paii. ai putea sa iti scrii pentru inceput numele sau porecla gen graffiti, apoi ai putea pe langa sa faci linii si forme geometrice abstracte |totul cu carioca sau marker negru|. ai putea face cateva inimi rosii pe care sa nu le colorezii integral, doar 75% din ele vor avea un efect cool asupra aspectului penarului. cand incepe scoala iti poti pune colegii sa se semneze pe el. happy

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Scrieti numele deseneaza inimi stelute de ex eu mi-am lipit o chestie cu hannah de la bomboane tie daca nu iti place hannah incerca cu altcineva sau cu altceva si ce mai vrei tu sper ca am ajutat cu ceva si te rog daca te-am ajutat funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti scrie cu sclipici pe el