| CookieDiamond a întrebat:

Hi! ^^ cine imi poate spune cum pun o melodie pe un clip in Movie-Maker!? Fundooi

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Deschizi ovie maker si in stanga ai mai multe optiuni. Dai la import audio or music si apoi,, tragi'' melodia pe care ai ales-o si o pui jos pe banda aia unde scrie audio/music.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu situ care versiune o ai... dar asa ar tr sa fie :
dai browse la muzica si la poze si o sa iti apara acolo!
acolo ai 2 coloane, prima de imagini si a 2-a de muzica. t utrage fisierul muzical pe a doua coloana!
uite aici tutorial daca nu te descurci :
http://www.youtube.com/watch?v=sBgg9kMwCQo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai Import media. cauti melodia care o vrei [si o ai in pc] si o pui la video/audio. Inchizi si te intreaba dac avrei sa salvezi. Dai Yes. Te duci in fisierul unde e salvat. Deschizi iar clipul cu movie maker si dai publish video. Selectezi In Calculator. next next nesttongue. si Cam atat[ daca vrei sa-l faci avi. ]big grin