| CookieDiamond a întrebat:

Hi ^^ de pe ce site pot Downlada Movie-Maker?! Fundooi :]

Răspuns Câştigător
| Alexander_1900 a răspuns:

Intra in My Computer / Local Disk (C) / Program Files / Movie Maker. Programul se instaleaza integrat odata cu windowsul.

1 răspuns:
| Gikendru a răspuns:

Salut.pai il poti downloada de oridunde. un search pe google e de ajuns. dar oricum:http://download.kappa.ro/action__file/id__3209 Si daca vrei rezultate mai bune.iti recomand Sony Vegas, Premiere PRO, After Effects si multe altele. dar acestea sunt soft-uri scumpre.Succes! Daca ai nevoie de sfaturi.stau la dispozitie.