| TheGrooveStreet a întrebat:

Hi, joc si eu de ceva timp burn buddy, un prieten de-al meu joaca si el doar ca la level 30 el e full de gaini de terenuri de tot!, el stie o jmcherie in care sa nu culeaga plantele si sa faca bani incontinuu, cu un alt cont mai face nu stiu ce si etc. IMI SPUNETI SI MIE JMECHERIA AIAA? pls? [el nu vrea sa o spuna.]

1 răspuns:
| zzuzu_8398 a răspuns:

Era o smecherie cu "Tab" dar acum nu mai merge... Cica e una noua mi-a explicat un prieten dar nu mi-a iesit...