| TheGrooveStreet a întrebat:

Hi, joc si eu de ceva timp burn buddy, un prieten de-al meu joaca si el doar ca la level 30 el e full de gaini de terenuri de tot!, el stie o jmcherie in care sa nu culeaga plantele si sa faca bani incontinuu, cu un alt cont mai face nu stiu ce si etc. IMI SPUNETI SI MIE JMECHERIA AIAA? pls? [el nu vrea sa o spuna.] p. s. discuta el ceva sh am retinut doar unpic. era ceva in legatura cu un caine ca furi pana numai ai bani ca tii ia luat cainele sh ca dai nu stiu unde sa ii recuperezi ceva in legatura cu 2 conturi.

1 răspuns:
| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Sunt si eu curios! N-am auzit de jmecheria asta! Sa-mi zici si mie daca afli?