| Allyţu a întrebat:

Hi! nu inteleg de ce la hi5 mi s-au sters toti prieteni?

scuze categoria
ofer funda si vot

5 răspunsuri:
| Chox a răspuns:

Au plecat toti pe facebook wave

| xToxicObsession a răspuns:

Heh... nu ştiu să îţi spun cauza, dar hi5-ul a luat-o razna de la un timp straight face Am avut in trecut un cont pe Hi5 şi mi l-am sters. Acum câteva săptămani am incercat să-mi fac alt cont şi nu a mers. Până la urmă asta e. Poate o să se rezolve problema happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| Allyţu explică:

Mda...lasati-o balta straight face ca oricum e o mare plictiseala sa stai pe hi5 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi sau sters! chiar acum. aveam 2 conturi. mi sau sters prietenii pe ambele. din senin crying. aveam pe unu 1000 si ceva de prt.sau sters toti!