| Casillias1 a întrebat:

Hi pentru cei care joaca burn buddy cum mut casa? funta plz

3 răspunsuri:
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Te duci pe sagetile alea albe din partea de sus si dreapta a ecranului. acolo unde se gasesc si realizarile si hambarul sunt si 2 sagetele albe ) pe ele scrie aranjeaza obiectele. Dai click pe ele si o sa iti apara o imagine mai mica cu toata ferma ta. Apesi pe casa sau pe orice alt obiect vrei sa-l muti. Daca ti apasat pe mouse cand il misti poti sa pui obiectele unde vrei tu. sper ca te-am ajutat. funda?

| AnutsaaAnnA a răspuns:

Hi... te duci sus unde sunt doua sageti albe in forma d e cruca (cam asa ceva) si o sa ti se micsoreze imaginea si ai p[osibilitatea sa aranjezi lucrurile casa, cotetul catelului, animalele ( daca ai ) iar dupa ce le-ai aranjat dai acolo jos la save iar apoi revii la joc happy

| Ana_1799 a răspuns:

Dai sus la sagetile alea albe