| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Am intrat in my computer si nu stiu ce am facut de nu-mi mai arat in stanga acel meniu, nu mai este, cum pot rezolva?
Acolo trebuia sa fie system tasks, other places, detaills

FUNDA

1 răspuns:
| nice67 a răspuns:

Pe desktop dai clic dreapta si iti apare acolo niste liste si dai vizualizare "meniu de intrare"( este probabil probabil pe ascuns si dai view). Scuze nu pot sa-ti explic corect si nu stiu in ce limba ai PC-ul, dar daca incerci prin clic dreapa/butonul "windows" iti va deschide meniu start.
Scuze de raspuns intarziat. Cu siguranta te-ai descurcat de mult. happy