| Sqk00 a întrebat:

Hi TPU! :*
Am o intrebare cam stupida, dar vreau sa stiu daca exista.
Am observat ca exista programe [ pentru skipewinking. ] sa iti faci vocea diferitaa`laughing. adica te dai drept cineva. si iti modifici vocea. iar atunci cand vorbesti pe skipe se aude vocea aceea modificata.
Exista si programe in care sa dai webul cuiva si sa apari cu alta fata "[face]"?
Nu prea cred ca exista dar asa mi-a zis mie cinevaa. laughing.
Daca exista imii spuneti cum se numeste plss`.batting eyelashes?

Thnxss'! Funda :*!

2 răspunsuri:
| Sqk00 explică:

Eu vreau sa stiu pentru modificarea fetei la webb. nu de voce.

| cosminasul123 a răspuns:

Exista si se numeste clawnfish