| HeadUpAndSmile a întrebat:

Hi TPU! am si eu o intrebare: te costa ceva sa-ti faci cont p youtube, trilulilu.clopotel etc? FUNDA celui mai rapit raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| JajaAliensHere a răspuns:

Nu costa nimic. big grin

10 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu. E gratis!

| Céline7 a răspuns:

Nu totul e gratis big grin

| chelie91ptm a răspuns:

Nu

| joanamm23987465 a răspuns:

Eu am cont pe toate si nu costa nimick fara bani si fara nimick dar totusi e plicktisitor sa ai multe conturi! obositor si nu prea merita dar totusi nu nu costa nimickwinking

| RiPpEr_3763 a răspuns:

Nu

| SenZation a răspuns:

Pe youtube nu te costa absolut nimic, pe restul nu stiu dar nu vad de ce ar costa.in fond tu ii ajuta ca uploadezi diferite chestii. FUNDA?big grin

| cristydts a răspuns:

Da, pierzi timpul

| DydMania a răspuns:

Categoric nu!big grin

| Makii a răspuns:

Nu! Am cont pentru toate 3 si tot ce am am platit a fost timpul meu sa le fac. laughing Inafara de YouTube nu-s activa.