| membruTPU_9106 a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine? a trecut mai mult de juma din vara iar eu nu am realizat nimic, zi de zi ma plictisesc si as dori sa fac ceva distractiv pe net. Cine imi poate recomanda ceva jocuri faine, teste, saite unde sa ma distrez si eu un pic? merci mult. Funda p-tru cel mai bun raspuns. pupwinking

Răspuns Câştigător
| felicia_7213 a răspuns:

Www.blogvedete.com poti sa gasesti diferite stiri tpuri tinute si altele ale vetetelor

6 răspunsuri:
| alwaysStyles a răspuns:

:*buna! :*

poate te pot ajuta eu:;)

ddtank al gasesti pe www.game321.com
www.farmerama.com :x
www.clopotel.ro -acolo gasesti si teste si prieteni si grupuri si fancluburi si pagini personale, si animale virtuale, jocuri, distractie, comunitate, educatie, pentru scoala si mmmmmmmmmulte altele!

si cam atat stiu eu, sper ca te-am ajutat!
:*:*:*:*:*:*

| DragosTR a răspuns:

Dacă vrei jocuri cu inpuscaruti alege CrossFire sau CounterStrike
sau de acțiune Metin2 cum ar fi HammerMt2 sau MondialMt2. Daca vrei propriul screensaver iați programele FormatFactory Si WGScreenSaver Creator si site casă vezi cum http://forum.psp-fanatik.ro/(pc)-tips-tricks/cum-sa-creati-un-screensaver/ sau daca vrei pentru cîteva minute intra pe blogul meu! http://dragosbloger.blogspot.com/

| Eli_7365 a răspuns:

Eu ti-as indica un joc super IMVU. elly_elena96 pentru mai multe detalii, joc si eu.E chiar supeer

| anonim96_8405 a răspuns:

Eu aș zice să citesti Aventurile lui sherlock Holmes sau Contele de Monte Cristo!

| Dianessa a răspuns:

Imvu :*

| raducmustiuc a răspuns:

Cati ani ai, de unde esti?