| CookieDiamond a întrebat:

Hi happy TPU. stiti niste situri in care imi pot face blogul meu :d. ceva de genu happy am nevoie Fundaa

11 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Http://blogciting.com

E cel mai tare. Daca aflam de site-ul ala mai de mult, nu imi mai faceam pe wordpress.

| JuStKid a răspuns:

Wordpress.com
blogspot.com

| hallo a răspuns:

Blogspot.ro, wordpress.com tongue

| bullysoru7 a răspuns:

Blogspot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wordpress big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur! Sunt doua platforme mari, gratuite amândouă: Blogger.com
şi WordPress.com. Avantaje Blogger: toate instrucţiunile sunt in limba română, faci modificarile aspectului foarte uşor, temele sunt mai vesele. Avantaje WordPress: teme mai rafinate, mai multe plugin-uri, posibilitaţi de editare mai variate, dar instrucţiunile sunt în engleză.
Dai fundiţa aia big grin? Si vino pe lecturirecenzate.ro să vezi blog în WordPress; pe 9abordare.blogspot.com să vezi blog în Blogger.