| Ioana12Ioa a întrebat:

Hi TPU! Vreau si eu niste statusuri ff coolhappyDau fundita cele mai tariwinking

Răspuns Câştigător
| Monicaツ a răspuns:

Buna.
♥Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni. thinking"

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine love struck

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

There's always that one person, that will always have your heart. love struck

"Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza

"♥ Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri blushing! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri. Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri"love struck! ♥"

daca nu halesti ce facem, taci si ne lasi in pace oh go on

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute

Iubitule,daca vrei sa ma intorc.e ca mine sau deloc

Chiar daca iti gresesc,chiar daca sunt momente cand iti lipsesc,sa nu uiti,sunt langa tine si te iubesc love struck\

Fumatul ucide si tot nu`i la puscarie

Cu totii suntem de acord cu frumusetea interioara,si totusi lesinam dupa ambalaje

Nu mai sunt ca la`nceput si asta te doare cel mai mult.

mai e nevoie să spun ceva? se vede că sunt cea mai fericită cu tine, no?

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε,încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzãlove struckX`°°●♥"

Nu-i cere unei femei imposibilul.E capabila sa ti-l ofere si singura

mereu va fi una care sa planga dupa tine, da` nu eu scumpule!

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor,sa nu-ti mai pese uneori?"

pfu`, esti o bomboana de fata, pacat ca esti linsa de toti!

Cateodata imi pierd cumpatul,ma enervez atat de tare, noroc K zambesti frumos, ma faci sa rad in secunda urmatoare

Dnd fac accident pe dn1

Idle for 1 Century, 9 Years, 8 months, 21 days, 11 hours and 34 minutes (Nu`s)

Daca simti fluturi in stomac inseamna ca ai mancat omizi

Imbracat în zâmbete aproape orice om e fals! Am crezut în ochi sinceri si, da, m`am ars

Nu pune punct`. Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz, tot le colorez odata

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi

Scuza'ma daca sunt prea insistenta, Dar tu esti ca un drog si eu sunt dependenta

Ne leaga`zambete` si`lacrimi` Ne Leaga`o prietenie`Fara Margini

Eu imi *** viata. viata ma *** pe mine.suntem un cuplu fericit.si ne simtim bine

E greu sa zambesti atunci cand ti-e greu

Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba.

si cum se schimba unii-n curve nici nu-ti vine sa crezi

Its' time for "I don't care"."

Si daca nu ai fi Tu,cine as fi Eu!?"

""unii oameni nu gandesc, vorbesc si, ranesc!""

Esti tot ce-am iubit.Si ce voi iubi.:X

->Chiar nu e treaba ta!

De atat barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca omul` nebarfit e 0m ratat

Gheata fierbinte
Ploaie calda
sunt viu, dar rece!

.Se spune ca tot ce e dedicat tie e langa tine

Vreau privirea aia, vreau acel glas care ma iubeste si ma scoate din impas.

Ce sa fac? E greu! Te sun, raspunzi, inchid

De 3 luni si ceva nu mai esti in toate mintile
Esti doar in mintea mea

Imi place, asa, nu stiu, felu` cum ma faci tu
sa ma simt

Imi place sa cred ca te voi mai vedea, poate nu
azi, poate candva

nu iti cere niciodata scuze pentru ca ai urmat ceea ce te-a facut fericit!

Sa nu iti fie frica de fericire, nu exista!

Există zile în care a trăi nu are sens.
Sper sa-ti fie de foloswinking

4 răspunsuri:
| emy97 a răspuns:

1. Sa nu uiti sa te dai si la mine…

2. Nu te tine sa te`ndragostesti de mine…

3. Am vrajeala necesara pentru orice domnisoara…

4. Vino in iad sa vezi raiul meu frumoaso!

5. Te-a durut…………. cand ai cazut din rai?

6. Iti plac fructele?!………. Incearca-ma! Sunt o piersicuta!

| Ioana12Ioa explică:

Supeeer tare monicawinkingkiss

| Monicaツ a răspuns (pentru Ioana12Ioa):

Ma bucur ca ti-am fost de folos :*

| Carnivoru09 a răspuns:

Daca-i fi o lacrima de-a mea nu as plange niciodata de frica sa nu te pierd