| s0os0o a întrebat:

Hi! vreau sa-mi iau sims 1 si nu stiu cum se joaca fundita pentru cine imi spune

Răspuns Câştigător
| Sophie a răspuns:

Inveti pe parcus cum se joacabig grin trebuie sa creezi oameni, faci casa si dai comenzi...vei vedeabig grin
fundahee hee?

5 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Sims 1 e plictisitor ia-ti sims 2 cu pakuri sau 3 de pe fielist

| denisa1994 a răspuns:

Ai aici toate raspunsurile si gasesti de toate:
http://www.cs-gothic.ro/
http://www.cs-gothic.ro/forum/

| alinutssa_7292 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti iei the sims 1 pentru ca este foarte demodat :* daca doresti iti poti lua the sims 2. o sa vezi acolo ca o sa ai un manual unde iti va indica cum se joaca cum poti crea personajele si tot asa in mare parte trebuie sa controlezi personajele... succes

| Costy_6993 a răspuns:

Eu recomand Sims 3 sau mai nou Sims 3 Ambitions. Publicat sub numele EA Play, jocul va figura aceleaşi elemente personalizabile precum în varianta PC, însă va veni şi cu altele noi. Printre care: puteri "karma", ce oferă jucătorilor posibilitatea creării unor situaţii extrem de interesante pentru caracterele lor. Mai multe detalii gasesti pe GameGenetix.com

| Costy_6993 a răspuns:

Eu recomand Sims 3 sau mai nou Sims 3 Ambitions. Publicat sub numele EA Play, jocul va figura aceleaşi elemente personalizabile precum în varianta PC, însă va veni şi cu altele noi. Printre care: puteri "karma", ce oferă jucătorilor posibilitatea creării unor situaţii extrem de interesante pentru caracterele lor. Mai multe detalii gasesti pe GameGenetix.com