| DeliaSteffy a întrebat:

Hii` am facut un film pe calculator si vreau sa se auda bine muzica cum fac? ca in video asta : http://www.youtube.com/watch?v=rDg7G8lYqfo si cum schimbau imaginea se facea neagra apoi pornea alta. vreau sa fac un video asemanator. funda

1 răspuns:
| acinorev a răspuns:

Daca ai laptop HP mini 110, e foarte usor. Te duci la Windows Live Movie Maker si, dupa ce ai selectat imaginile/videoclipurile din galeria ta pe care vrei sa le folosesti in clip, zice acolo sus,, Adauga muzica'' sau ceva asemanator. Imi pare rau, dar nu poti adauga muzica decat cea care e deja pusa in calculator. La HP mini 110 nu merge altceva. happy Sper ca ai inteles! daca vrei sa il postezi pe Youtobe, trebuie sa ai cont. happy Pe altceva (nu pe youtobe). happy Ti-am zis cum poti sa faci la HP mini 110.