| CookieDiamond a întrebat:

Hii^^! de cate ori incerc sa bag un clip din calculatorul meu in movie-maker nu imi merge straight face dupa ce ii dau "search" si ma duc in folderul resp. nu imi apare?! P. S Fundooi cine ma poate ajuta.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ana1995 a răspuns:

Si eu am patit asa cu Movie Maker... Scoate Windows Live Moovie Maker. Ar trebui sa iti mearga mai bine. http://explore.live.com/windows-live-movie-maker?os=other

1 răspuns:
| AstaMicu a răspuns:

Incearca sa transformi mai intai filmuletele in avi! si apoi va merge sigur!