| Mariaa a întrebat:

Hmm. ce secrete "din spatele" scenei stiti?
de exemplu. pentru filmele alea horror cand cineva este taiat se foloseste un plasture cu "sange" in el...sau pentru sangele care iti curge din gura cand te loveste cineva un buretel.
deciiii.alte secrete? big grin

2 răspunsuri:
| claudiuflorin a răspuns:

Imi plac filmele horor foarte mult, drama... cel mai bine iti zic sa vorbesti cu un regizor sa-i scrii cum se face un film horor cum se regizeaza. Stiu cunosc actori care cand a jucat un rol in film horor si-a pus viata in realitate cu filmul si si-a taiat un picior in filmul saw! Crede-ma, asa a vrut el sa fie mai natural filmul si sa castige mai multi bani!

| Denisa1222 a răspuns:

Incearca sa scrii la 13 fantome eu am vazut cum au facut o secventa foarte nasoala si sa stii ca ei s-au ras foarte tare