| Guitarlove a întrebat:

Hmm! Hello! Ce faceti? Vreau sa va intreb daca stiti posibilitati de a avea o silueta frumoasa si niste picioare atragatoare? Niste sfaturi? Cam ce ati mai auzit? Ca ma preocupa foarte mult infatisarea mea, mai ales pentru.ca incep scoala. Si stiu ca trebuie sa repet gramatica, dar am facut si asta.Mai am matematica si fizica. Multumesc! kiss

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Pilates si iti mai dau eu un video pe mess (in engleza) pentru picioare si fund big grin

scriemi mesajwinking
Bybye

| florar a răspuns:

Inscrie-te la innot! face un corp superb!

| danukck a răspuns:

Mult sportbig grin!

eu am fc innot de performanta,,, aratam bine,, corp, piciore, eram inalta. acum sunt scunda grasa.infundata dracu ce suntrolling on the floor)))).

innotu iti va face un corp perfect si invidiatlove struck.cred ca o sa m`a ma apuk si eu.nu de performanta din pacatecrying.doar din placere.:-

| rosepassion a răspuns:

Ar trebui sa incepi sa faci sport si sa tii un regim alimentar sanatos, nu prea mult sport dintr-o data deoarece s-ar putea sa faci febra musculara, ar trebui sa incepi cu exerciti usoare si in fiecare zi sa mai adaugi cate ceva sau sa incepi sa faci mai multe, pentru abdomen sunt bune abdomenele insa nu prea multe la inceput pentru ca risti sa faci febra musculara, sau daca nu vrei sa faci exerciti acasa du-te la sala. Petru regim alimentar incearca sa mananci la ore fixe trei mese principale pe zi, intre cele 3 mese principale cateva gustari dar nu dulciuri, paine sau mancaruri bogate in grasimi si cel imi important nu manca dupa ora 6-7 seara.