| iuandfto a întrebat:

Http://ganduri-andreea.blogspot.com/ Ce ziceti? Facem schimb de bloguri? Ce va place/ nu va place la blogul meu? :)

2 răspunsuri:
| Byclick a răspuns:

Sunt de acord cu Stillhartu, dar nu conteaza tine-o tot asa, scrie in continuare ca asa inveti si gramatica si sa te exprimi happy. Cand nu stii ceva cum se scrie cauti pe google laughing, scrie mai multe posturi personale si in care iti exprimi parerile, etc. Bafta happy

| stillhartu a răspuns:

Ok. Nu vreau sa fiu rea. Am citit multe posturi. Sunt... ok. Usor puerile, usor neinteresant. Dar ce m-a deranjat cel mai tare e gramatica limbii romane. Sau lipsa ei. Nu e "poezi" ci poezii, nu "macheaj" ci machiaj etc. Pe viitor, mai mare atentie te rog.