| Cristinica_4015 a întrebat:

Http://tunny-me-13.hi5.com. am nevoie de o parere sincera va rogggggggggg. ce ar trebui sa scimb la mine? parere aveti?
:* mersi

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eram sa spun ca m-am indragostit. Lol!
Ce ar trebui sa schimbi? Sa nu te mai etalezi pe Internet punandu-ti pozele si intreband lumea ce parere are de tine, asta denota ca duci lipsa de popularitate.
p. s. - bine ca e privat albumul, cine stie ce mai vedeam si pe acolo.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu era privat iti spuneam.Asa ca...

| Pho3nix a răspuns:

Si cum anume vrei sa te vad daca ai album privat?
Ma crezi Hacker?

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
nimic esti draguta asa cum esti!

Răspuns utilizator avertizat
| anyka18 a răspuns:

Poi esti draguta nu prea ai ce sa schimbi si nu ai de ce sa schimbi ca asa vor altii.cine te place cu adevarat te place asa cum esti si stii vorba aia:''Cei care vor sa ma schimbe vad in mine ceea ce ei nu vor fi nicioadata'(sau ceva de genu)hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Esti absolut superba, mirifica, geniala etc etc.
De fapt esti atat de geniala incat ne pui sa ne uitam la profilul tau, iar albumul e privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui (!) sa-ti scimbi (!) creierul (!).

| bosch a răspuns:

Ar trebui sa schimbi metoda de a aduce trafic profilului tau de pe hi5 ca sa cistigi in popularitate.

Normal ca albumul e privat, nici nu o intereseaza pe tanara D-soara daca vedeti pozele sau nu, o intereseaza traficul pentru a creste in rang, pentru a obtine 5-uri, prieteni, etc...

Mult succes in continuare!