| zuzu_7632 a întrebat:

Http://www.crazypoems.net/poezii/-tu-1445#comment1375 dar asta cum vi se pare? credeti ca ma puteti caracteriza doar din ce am scris? daca puteti chiar va rog sa-mi spuneti ce fel de persoana ma credeti;)

1 răspuns:
| heise a răspuns:

Poezia e foarte frumoasa, mereu mau atras pentru ca multe au un subiect captivant, ca sa zicem, iar totul e atat de "magic" cand te lasi in voaia inimi. Suna ciudat, stiu. Ultima fraza nu mi-a placut dar totusi nu a stricat nimic din ce ai scris. Nu prea pot sa descriu o persoana dupa o poezie. Dar macar sa incerc... daca ceva te supara poti sa imi spui.
Cred ca esti o fata visatoara, intelegatoare, ce gandeste inainte sa vorbeasca, si pune suflet in cea ce scrie nu de rostul sa posteze si ea ceva. Cred ca ti la prietenele tale si le doresti numai bine celor care te-au ajutat si ti-au fost alaturi in vremurile grele. Nu iti pasa de aspecul unei persoane poate tragi concluzi pripite uneori dar asta te intriga sa o/il cunosti mai bine. Prieteni te adora pentru cea ce esti iar familia te pretuieste (daca ai) pentru ce ai... Eu nu pot zice lucruri de rau despre tine, daca ti se pare ca spun ceva anapoda imi cer mii de scuze. Deci nu pot sa judec o carte dupa coperta, asta e vorba mea.