| VuVuZeLă a întrebat:

Http://www.ejocurigratis.ro/games/123/3d-logic.html va rog ajutati-ma si spuneti-mi si mie cum trec de level 6 si 7:((

6 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! la nivelul 6 :
pe prima fața vine asa :
3 de negru in jos 3 de oranj in jos si 3 de albastru in jos
a 2 fata (cea de jos):
prima coloana (pe vertical)vine asa : albastru oranj albastru
a 2 coloana(pe vertical): oranj oranj albastru
a 3 coloana (pe vertical):albastru albastru albastru
a treia fata vine asa :
pe verical coloana 1 : albastru albastru albastru
apoi coloana 2 :albastru oranj albastru
pe coloana 3:albastru oranj albastru
sper ca ai inteles ceva big grin cu toate ca nu am explicat prea bine laughing. daca trec de nivelul 7 iti dau inca un raspuns.paaa

| Andra2503 a răspuns:

Cauta si uh pe net

| Biaa a răspuns:

La level 6 pe fata aceea[cu 3 patratele negre] incepi de la galben tot in fata cobori pana la al doilea patratel de pe urmatoarea fata dupa care o iei la stanga pana le unesti iar restul patratelelor sunt verzi happy dar la level 7 nu stiu inca.

funda?batting eyelashes

| kayla a răspuns:

La 6 :cu violet o iei inainte pe cele 2 fete apoi in stanga si inconjori patratul galben prin partea de jos

| kayla a răspuns:

Apoi continui cu galben

| kayla a răspuns:

La sapte inconjori cu rosu fetele pe margine si o sa ajungi
apoi continui cu galben