| educhoo123 a întrebat:

Http://www.facebook.com/....../photo.php

Acum cateva zile am terminat un desen,` si imi place foarte mult :) Vreau sa vad daca si voi sunteti de aceeasi parere!
Si cei care impartasesc aceeasi pasiune, si au mai multa experienta sa-mi dea cateva sfaturi :)...
Multumesc!

2 răspunsuri:
| ellena3322 a răspuns:

Mia imi zice ca Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină. Te ajutam cu cea mai mareplacere dar iata.