| rotariurazvan a întrebat:

Http://www.picmonkey.com/ Saitul de mai sus este un sait de facut wallpaper, dar am o problema nu pot incarca nici o iamgien ca sa o creez eu,daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi despre cum trebuie sa fie iamgiena, adica dimensiune, format.etc Multumesc anticipat! (majoritatea ar scrie aiici ``FUNDA,, dar eu no sa scriu, funda voi da al raspunsul care mi-a fost cel mai de folos)

1 răspuns:
| justme1085 a răspuns:

La mine tot sa se intampla dar nu imi pot da seama dcstraight face