| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......-care-sta/ nu e miley? :)) =))) scuze pentru cel care a postat dar nu mam putut abtzine

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Incredibil!
eu la 12 ani, ma jucam cu papusile...nici nu stiam la ce "foloseste"un baiat! asa ca de iubire...nici nu se punea problema!
ma gandesc thinking daca tinerii din ziua de azi, iubesc de la 12 ani...pai la 35 ani cred ca vor deveni bunici!

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughing Hai ca asta a fost incredibil rolling on the floor
S-au indragostit copii de Miley.laughing
Ehh...la 12 ani...straight face

daniela
| daniela a răspuns:

E si el mic... de ce sa nu-l credem ca iubeste si vrea sa spuna asta in gura mare. ai uitat cum e la 12 ani?

| LORY a răspuns:

@andrutza: Nu esti la curent cu ultima moda! laughing
La mine in scoala sunt fete de 10 ani care "iubesc"laughing

da! si faza cu bunicii e cat se poate de adevarata! straight face

Cu adevarat incredibil! Sau mai bine zis...incredibil dar adevaratrolling on the floor

| vyol3ta a răspuns:

Face ravagii miley asta thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

hah