| andra97 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=MUXNkS0DB6M cine stie cum se numeste melodia de la inceput?:X:XVa rog mult am nevoie de ea. Dau funda si vot:*:*:*. >Muultumescc:D

2 răspunsuri:
| andra97 explică:

Stiu ca asa e maneaua.dar cand incepe o melodie este ceva mai de dans.aia vreau sa stiu ca maneaua stiu cum se numeste

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Pai nu se vede? liviu guta cap de ...sau e vreun video postat de tine se vrei sa facem rating(stai linistita nu cred asta)dar se cheama liviu guta-o mie de araboaice.sau tu zici de varianta originala? araba?