| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=rEJQMkCkAsE&feature=playe r_embedded noul videoclip, cantec Tokio Hotel-automatic. Cum se numeste coafura aia, coditzele alea?

5 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Nu cumva codite afro? thinking

| NimeniAlta a răspuns:

Helau!

nu pot sa vad videoclipu ca se incarca greu si da eroare...dar..banuiesc...ca sunt cornrows coditele despre care zici tuhappy

O seara buna!

| Mwhahahaa a răspuns:

Irinukk meaa:X

| AlexRock a răspuns:

Eu stiu ca se cheama dreadlocks pe toate limbile pentru ca i-am auzit si pe ei vorbind intr-un interviu happy

| nasta4f4 a răspuns:

Se numesc cornrows in engleza, dreduri pe romaneste daca nu ma insel...