| JessyF a întrebat:

Ideii ca sa mai rup din plictiseala? atentionez : de una singura, pentru ca nu am prieteni sad

4 răspunsuri:
| Omulambitious a răspuns:

Joaca-te pe telefon, ia-ti un joc pe PC daca ai tableta joaca-te.Eu sincer(sa nu razilaughing ) ma joc singur cu teancu de carti macao...happy

| Cozma27 a răspuns:

Iesi la agatat ca sa iti faci prieteni...

| Bianca_3321 a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la shoping,sa dansezi,sa canti, poti sa te distrezi gatind pentru mama ta, confectioneaza materiale si iti poti creea bijuterii sau haine, citeste si desigur, uita-te la TV sau intra pe PC