| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-am schimbat avatarul pe TPU, și am descoperit că încă nu s-a modificat. Adică-mi arată la Profil și la răspunsuri un mare NIMIC. Se vede numai la întrebări. Când voi putea sa-mi văd avatarul și la Profil și la răspunsuri?

Răspuns Câştigător
| Satisfaction a răspuns:

Si eu am patit la fel. Numa' uramatoarea zi mi-o aparut. Poate sa apara si dupa 2 zile dar tot apare pana la urma...

2 răspunsuri:
| Some0ne a răspuns:

Incearca sa pui aceeasi poza de vreo 2-3 ori si in maxim 10 min (cred) se va schimpa poza. big grin

| DidudicaDi a răspuns:

Pai de obicei cum ar fi mie cand imi schimb avatarul imi apare imediat peste tot. Mai ibcearca odata.happyhappyhappyhappyhappyhappyhappybig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin:*:*:*:*:*. *.*>.<