| andrei_7888 a întrebat:

Il cheama razvan, el zice ca imi e cel mai bun prieten, glumeste cu mine, nu e amuzantlaughing dar la un joc imi cere tot felul de lucruri. credeti ca ma foloseste?

Răspuns Câştigător
| kitty29 a răspuns:

Eu una nu cred ca te foloseste incearca sa iti dai singura seama de asta fiind mai atenta la comportamentul lui cu tine

3 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

S-ar putea sa vrea altceva de la tine.Ce fel de jocuri jucati?

| Jalnic a răspuns:

Păi...
1. Dacă ştim cum îl cheamă, nu ne ajută cu nimic
2. Petreci mult timp cu el? Mă refer pe afară, nu virtual...
3. Ce joc? Metin2, WoW?
Dăi contul tau de la jocul respecitv şi fi sigur că vei găsi contul gol...

| stefan573 a răspuns:

Ce joc este dac e metin2 te foloseste sigur laughing