| LEONETTA1478 a întrebat:

Il iubesc pe jorge blanco! vreau sa stiu de ce de fiecare data cand ii ascult vocea sau il vad il plac si mai mult si imi vine sa plang pentru ca nu il vad ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sweetish a răspuns:

îl iubești pe truda laughing, nu știi încă ce înseamnă cuvântul acela în adevăratul sens tongue.
Ce ai tu acum se numește OBSESIE!
O să-ți treacă când o să te îndrăgostești de o persoană normală.

| LEONETTA1478 explică (pentru Sweetish):

Ba nuuu
eu chiar il plac

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Du-te in Argentina si spune-i ca vrei sa te casatoresti cu el, probabil ca il gasesti in pat cu Violetta! happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy

| TPUuser199 a răspuns:

Ai intre 5-8 ani? O.o

| LEONETTA1478 explică (pentru TPUuser199):

Am 15

| TPUuser199 a răspuns (pentru LEONETTA1478):

Inseamna ca ai probleme grave fata O.o fa un control.

| LEONETTA1478 explică:

Cine vrea sa ii dau funda?