| YumiSukinanda a întrebat:

Il stiti pe marilyn manson? o mz de a lui: this is halloween! OOUU...arata..groaznic! mi-e frica sa-l privesc! daca mai traieste nu stiu...intrebare: ce credeti despre el?

5 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Traieste.
Imi plac melodiile lui...thinking
Nu-i chiar asa urat laughing doar ca am auzit ca e satanist. => nu-mi place de el.
Da are unele melodii misto.

| mODIN a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Nu e satanist.e ateu si il enerveaza crestinii

| αlєxαηdєяυ a răspuns:

A tras pe nas cred laughing oricum melodia imi place smug

| RockOnHereWeAre a răspuns:

E artistul meu preferat. Este satanist, chiar el a declarat in autobiografia sa "Long Hard Road in Front of Hell". Poate uneori este prea exagerat, dar de asta imi place atat de mult!

| Resh47 a răspuns (pentru RockOnHereWeAre):

Satanist levyan, e tot o forma de ateism