| Cristina788 a întrebat:

Imi dorec foarte mult sa fiu cu un baiat vorbim in fiecare zi pe mess, am si nr lui de tel dar suntem doar amici. Ieri cand sa intru pe hi5, mi-a aparut acolo la actualizari recente : Florin si-a schimbat starea de relatie. inainte scria la stare relatie ca e singur, acum scrie ca e: Intr-o relatie deschisa. Am ramas uimita, asta zicea pana acum ca vrea sa fie cu mine, si deja si-a gasit alta, ca pe degeaba nu scria el acolo ca e intr-o relatie, asa am gandit.

Dupaia am vb cu el si l-am intrebat de ce a scris acolo ca e intr-o relatie la care el a zis ca a scris asa la misto, ca sa nu zica lumea ca e singur. Eu nu stiu ce sa cred? Dar daca era sa scrie la misto de ce nu a scris pana acum?

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Probabil au ras unii de el sau chiar se gandeste sa inceapa o relatie cu tine. Pot fi amandoua.

| Razvan a răspuns:

Ar trebui sa iei de buna explicatia luihee hee
Poate ca prieteni lui l-au luat la misto ca e solo de mult timp si ca sa scape de tachinari a ales calea cea mai simpla si evidentahappy

| Baiaaanca a răspuns:

Poate este vorba de tineesmug

| Baiaaanca a răspuns:

Poate este vorba de tinesmug
. si atunci cand l`ai intrebat poate ca i`a fost rusine sa-ti zicahappy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi la tine se referea bleagohappy
Dă tare pe elwinking

Succesbig grin

| johnny_1840 a răspuns:

Sau poate ca e gay! jajajajajajaja