| SICAFLORIN a întrebat:

Imi face si mie cineva niste statusuri cu perversu sau fernando(de la in puii mei) sau cu vanghelie (in puii mei) sau cu aia cu "nu stiu"? sa fie amuzante! cele mai bune castiga

Răspuns Câştigător
| iulia7621 a răspuns:

Daca nu-mi dai accept iti dau o cautare pe gogolgo
pe internet(vanghelie)
daci eu m-am chinuit foarte mult sa stau linistit si tu imi dai mare buzz de ma julesti(perversu)
e cineva pe mess? nu stiu! sigur? nu stiu! caut o prietena pe mess si nu gasesc, caut o prietena si nu gasesc toate fetela sa dea accept la id-ul meu(mirel si dorel)