| oanabaloana a întrebat:

Imi merg f prost filmuletele pe youtube si as vrea sa stiu ce programele trebuie sa instalez pentru a nu se bloca intr-una.Multumesc,dau funda happy

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Toate raspusurile de mai sus sunt corecte, desi unele nu te pot ajuta sa vizualizezi cum trebuie ceva pe youtube. Daca ai internet explorer lasa-l si instaleaza mozilla, e foarte bun. Spatiul pe partitia cu windows-ul e vital, sa ai mereu spatiu acolo.
Si acum o solutie : deschizi clipul sau filmul pe care doresti sa-l vezi, il lasi sa se incarce, apoi mergi in bara de sus la File si dai Work Offline.
Succes!

4 răspunsuri:
| ionutadrian10 a răspuns:

Nu trebuie nici un program instalat, ai viteza la internet slaba si de asa.asteapta sa se incarce filmul dupa care in vizionezi. happy

| seby8873 a răspuns:

Probabil in partitia C ai prea multe prostii si iti ocupa mult spatiu si multa memorie. fa putina curatenie prin PC

| Anarchy_9738 a răspuns:

Youtube merge cel mai bine daca ai Firefox-ul.Si daca filmuletele iar nu merg pui pauza si le lasi putin sa se mai incarce.

| εїз a răspuns:

Şi mie mie se blochează uneori, merge greu internetul.
Schimbă-ţi internetul, sau foloseşte alt Browser.