| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac tare filmele horror
Am vizionat multe filme de acest gen...
Care stiE ceva interesant ca sa ma surprinda va rog spuneti-mi...
Multumesc

6 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Shutter http://www.youtube.com/watch?v=Ylb4pnW-jP4&feature=related
Daca nu l-ai vazut inca, sa te uiti! E foarte horror!

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Exact ca mine si mie imi plac la nebunie:X. Paste FeRiCIT:Xhee hee!
dead bird il iubesc:X
worn turn 1, 2, 3 sunt cu canibali dar is super:X
si cam atat! sper ca ti-am fost de folos!:*

| pitbull60 a răspuns:

Eu iti recomand.Ghotika,The Night mare on Elm Street, cel cu johnny depp din 1984 cred. apoi mai este The Exorcist la fel. cel din 1973, mai era The Exorcism of Emily Rose.asta mi s-a parut mai banal fata de cel clasic din '73 la ala chiar m-am speriat.laughingseria Saw nu are rost.cred ca ai vazut-o.Friday 13th cel din 1980 si sunt mai multe care le-am vazut si mi-au palcut...acu 2 veri daca nu ma uitam seara la filme horror nu puteam dormi.iti dai seama ca le-am vazut aproape pe toate. Drag me to hell si asta. e bunicel apoi The eye. nu e tocmai horror dar thriller e deci merita:X

| sw33tdoll a răspuns:

Z31tza ...sa spun cinsTit m-am uiTat la mirrors... e norm dar nu cam tare horror

| sw33tdoll a răspuns:

Mina mersSi... m-am uitat dar nu mia parut putin horror are cam citeva ideii trasnite dar nu-i ceia ce trrebuie
totipentruunu sunt feRicita ca iTy plaCe ...multumesc ca miai recomanda Dead bird de asta nu am auzit multe dar o sa il privesC... worn turn m-am uitaT imi plac canibalii dar sunt mia interesante filmele horror (chiar inspaimintatoare)
grudge 1-2 le-am vazut sunt destul de normale filmele
z31tza... a sa incerc sa ma uit la cazul 39
multumesc tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu le ador!:Xiti recomand the grudge 1-2 (daca nu le ai vazut deja).