| JBelena a întrebat:

Imi place de Justin Bieber si vreau sa stiu totul despre el, cum ar fi : culoarea preferata, anul nasterii, animalul preferat, etc.Va rog sa ma ajutati voi si puteti sa-mi spune-ti si cele mai recente stiri despre el.Multumesc! Funda +Vot cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| TheAndra95 a răspuns:

Nume naștere: Justin Drew Bieber
Data și locul nașterii: 1 martie 1994 (1994-03-01) (17 ani)
Canada Stratford, Ontario, Canada
Gen muzical: Pop, R&B
Ocupație: Muzician
Instrument(e) :vocal, pian, chitară, trompeta, tobe.
Justin Bieber are 1, 68 m inaltime.Din cate imi amintesc intr-un interviu spunea ca verde este culoarea lui preferata, animalul preferat: cainele si aici gasesti cele mai recente stiri http://www.bestmusic.ro/justin-bieber/stiri-justin-bieber/. Nu sunt fana, dar imi place sa stiu cat mai multe despre persoanele publice, gusturile nu se discuta:)

4 răspunsuri:
| Jenn002 a răspuns:

Pai eu stiu ca ii plac biberoanelelaughing

| KellyGreen a răspuns:

Iti place de fetita aia? E un prost si asa va ramane.
]

| GEORGE a răspuns:

Este cantaretul meu preferat, pe el l-as prefera sa daca ar fi sa aleg dintr-o lista de 1000 de artisti pe care i-as ucide in chinuri. da, el ar fi primul pe lista.

| DiddySWEET a răspuns:

Culorile lui preferat sunt violet și albastru...
S-a născut în anul 1994 1 martie.
Îi plac câinii și are 2...
Îi plac mult fructele.
-ceaiurile de tuse, mușețel și de mirodenii
Adoră jocuriile video.
Ștei să cânte la anumite instrumente.