| FataKuStill a întrebat:

Imi place de un baiat caruia si lui ii place de mine dar nu i-am impartasit sentimentele fata de el. EL m-a intrebat odata daca vreau sa fiu cu el si l-am refuzat. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| dany1219 a răspuns:

Pai spune-i ca te-ai mai gandit la spusele lui, de a fii impreuna cu el si ai vrea sa incepeti o relatie...foarte usorwinking

| AmelieIdk a răspuns:

In primul rand, daca si tu il placi de ce l-ai refuzat?
Intreaba-l si tu daca vreti sa iesiti impreuna.Sau cel mai bine, il inviti direct la mall, prin parc, la o terasa.etc. Daca inca vrea sa iesiti impreuna sigur nu va refuza! Dar ai grija cum ii spui asta, niciodata nu lua un barbat sa vorbiti intre 4 ochi. Cam stiu ce va urma si se vor speria...laughing