| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat mai mic ca mine cu 2 ani.Si el ma place. Oare este atata de inpartanta varsta?

13 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Nu prea conteaza asta. Important este sa va intelegeti bine si sa va respectati.

| Brotacelu a răspuns:

Nu, cine se ia dupa varsta nu are minte, am avut iubita cu 4 ani mai mare big grin

| ing. a răspuns:

Buna.Nu conteaza varsta.Conteaza sa va placeti cu adevarat, sa va iubiti, sa va respectati, sa va vorbiti frumos unul celuilalt.Varsta nu conteaza.Intr-un cuplu, cel mai important lucru este iubirea.love struck

| hugo a răspuns:

Dragostea nu are varsta/limite, si o diferenta de 2 ani nu este asa mare! sunt cupluri cu diferente de 5-9-10 ani...si sunt fericiti si totul este okhappy Bafta

| Cryssy a răspuns:

Nu conteaza varsta. In niciun caz.winking ...Conteaza sa fiti fericiti impreuna. happy

| marsy a răspuns:

Desigur ca nu. va placeti si virsta nu are de ce conta!

| alexdop21 a răspuns:

Varsta conteaza cand ea are 20 si el 55(cel putin ), si invers, uite eu de exemplu, acum am o prietena care e cu 8 ani mai mare decat mine, si nu ma deranjeaza, atata timp cat nu isi arata varsta si inca ii place sa "copilareasca " stie sa se distreze, si mai ales nu are complexe legate de varsta sa.

| damav a răspuns:

Nu, nu conteaza.Am printre cunostintele mele 2 cupluri la care diferenta e de 5 respectiv 8 ani si sunt bine mersi, au copii si nu au nici o problema.Nu scrie pe frunte cati ani au si cred ca e o idee preconceputa, de pe vremea cand era bunica fata.Eu zic sa nu-ti faci probleme si IUBITI-va, restul nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza.gandestete la cuplurile celebre care aveau fata mai mare de ex.Joe Jonas si Camilla Belle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteza varsta daca va iubiti cu adevarat:*:*

| gianinutza a răspuns:

Nu

| Balonas98 a răspuns:

Nu conteaza absolut de loc, daca iti place, nu-ti irosi momentele in care ai putea fii cu el de frica altora

| bebelush a răspuns:

Daca tu ai 14 ani? ce facem? este adevarat ca dragostea nu are virsta dar dupa o anumita virsta, corect era sa ne spui virsta ta, daca vrei sa te ajuta-ma, nu?