| Smecherul_3765 a întrebat:

Imi poate da si mie un cont de membru pe club penguin ca si eu am 2 pinguini membri si vii dau voua daca imi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| Theda a răspuns:

Cauta pe google conturi membri pe club penguin si poate gasesti ceva. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe google conturi club penguin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-l dai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cred ca ai cont member pe club penguin trebuie sa cumperi card de member cum am facut si eu am cumparat de pe net din Italia caRDU COSTA 34 DE EURO SA STII

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite da-mi contul tau de membru si eu til dau pe asta: karis6 si parola:karis6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde este dojo-ul de gheata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare
care e parola pentru items?
pls spuneti-mi!
va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hgjkm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e codu de deblocare