| PuFiLiCi98 a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva de ce toata lumea il huiduieste pe Fuego? Cu ce a gresit?

Răspuns Câştigător
| Alexandru98 a răspuns:

Explicație
Când un om este prea bun cu ceilalți este luat de prost de către,, fraieri''.

6 răspunsuri:
| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Deoarece multi cauta o persoana de care sa isi bata joc cu totii si l-au gasit pe Fuego deoarece are un nume mai comic. Nici mie nu mi se pare prea corect si bine gandit, dar ce sa ii faci?

| 0rlando a răspuns:

Nimeni nu are nimic cu numele lui, numele e ok, personalitatea lui este problema.

| robo888 a răspuns:

Pai il zignesc de prosti ce sunt...Scuze cine sau care il injura pe Fuego...
Da` el no gresic chu nimica

| raluk27 a răspuns:

Nu il huiduieste, doar ca e cam imposibil sa nu fie luat la misto pentru atitudinea lui de fatalau suav, cu gulerasul alb scos pe deasupra sacoului, cantand inocent spre deliciul pensionarilor. Chiar numele "Fuego" ar trebui sa ne duca cu gandul la ceva pasional, masculin, sa zic asa, iar el este total opusul. Mi se pare o fiinta hermafrodita.Si pe deasupra, se mai lauda cu "miliardele, catralioanele" de fani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul a inceput de la cantecul lui : ''Impodobeste mama bradul'' fiind luat drept un fatalau! si cum nu poti sa faci misto la ce fata are rolling on the floor

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Pai pentru ca in fiecare an canta aceiasi melodie impodobeste mama bradul si poate ca li se pare enervant si in acelasi timp amuzant. poate si versurile is de vina.deci..nu stiu ce ar mai putea fi.big grin