| VictorSilviu a întrebat:

Imi pot schimba fondul profilului meu de facebook ca si pe hi5? Daca da, cum?

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nu poti

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu, nu poti face asta.

| putzulica a răspuns:

La hi5 dupa ce te loghezi apesi pe "profilul meu" apoi jos sub avatarul tau arata mai multe obtinui si scrie undeva modifica aspectul si de acolo e f usor!

| VictorSilviu explică:

Ohh la hi5 stiu si eu. Voi chiar nu cititi intrebarea? Intrebam de facebook...

| Extranjera a răspuns:

Merge, dar e complicatstraight face am incercat si eu odata, trebuie sa instalezi ceva rolling eyes nici nu mai stiu exact ce si cum :-s