| Căpșuni a întrebat:

Imi pune-ti va rog niste intrebari aici :http://ask.fm/miulia12?
Vreau sa strang cat mai multe raspunsuri. Multumesc :)

Dau funda pentru cele mai multe intrebari. (postati aici dupa ce ati pus intrebarile )

Răspuns Câştigător
| 123lalala a răspuns:

Cati ani ai?, ce iti place cel mai mult sa faci?, pe ce clasa esti, in ce judet locuiesti, care sunt ocupatiile tale, ce iti place sa mananci?, ai ceva temeri? fundiţa? puppy dog eyes

| Căpșuni explică (pentru 123lalala):

Mersi

| 123lalala a răspuns (pentru 123lalala):

Mersii :* daca mai ai nevoie sa imi scriiwinking

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cate judete are Romania, care sunt acestea, care-s resedintele si cu care se invecineaza?