| BlackRaven45 a întrebat:

Imi puteti da mai multe informati despre,, Capcana de vise``, cum se face si ce fel de materiale imi trebuie ca sa confectionez una?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Poate te ajuta sa te orientezi:
http://www.books-express.ro/blog/dreamcatchers-capcana-viselor/

6 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Şi chiar crezi că prinde ceva? Te uiţi la ea la culcare şi îţi zici că ai scăpat de coşmaruri, nu? Placebo curat.
Nu te uita seara la horror-tv, nu te culca supărat/ă, citeşte ceva vesel, dormi pe o parte.
Vise plăcute.

| BlackRaven45 explică (pentru hummmer):

Nu am nevoie de ea ca sa ma scape de cosmaruri! Pe 21 mai este ziua scolii nosatre si fiecare elev trebuie sa aduca ceva facut de mana si ii frumoasa capcana aceea si m-am gandit sa fac si eu unawinking Eu pot sa ma uit si la 5 filme horror si nu o sa am cosmaruri. Eu nu ma speri asa usor cum crezi tu!

| hummmer a răspuns:

Bravo ţie!
De ce nu faci macheta şcolii? Carton, foarfecă, lipci, ceva markere/carioci şi chef de muncă.

| BlackRaven45 explică (pentru hummmer):

Trebuie prea multe cuti de medicamente si carton si trebuie si polistiren si am mai facut si iti ia mult timp pana o faciwinking
+ s-a mai facut macheta scolii. Capcana nu sa mai facut si o sa ii impresionez si ne da nota pe munca big grin + nu iti ia asa mult timp sa o faci daca ai toate materialele la dispozitie.

| hummmer a răspuns:

Aha. Atunci poate ceva de aici, mai le combini între ele, poate iese ceva frumos
http://www.roli.ro/lucru-manual