| alex6630 a întrebat:

Imi puteti da niste chaturi online undeva unde este multa lume... FUNDA pentru. cel mai bun

6 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Auzi aici daca ma bagi la prieteni imi trimiti intrebarea asta prin mesaj si iti zic daca vrei un site de chat video in care e vezi cu oameni din toate tarile lumii si dai si fundiza

| Kruger2 a răspuns:

Www.vibefm.ro dar trebuie sa iti faci cont :)

| GreenJoker a răspuns:

Http://www.omegle.ro...e un chat cu oameni din toaaaaaaaaaata lumea dar trebuie sa vorbesti in limba engleza(ce sa-i faci-limba de circulatie internationala=)).);) noroc. fundita?

| Dianaa94 a răspuns:

Qouewinking

| cr3tzuu a răspuns:

Http://Lovemee.tk super chat:D:D:D: