| wizopo2 a întrebat:

Imi puteti da un program care mareste volumul melodiilor, dar in acelasi timp nu le scade calitatea?

Răspuns Câştigător
| dgsgs a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Chestia asta nu tine de program, tine de melodii.Cauta melodii cu bit rate mai mare de 128kpbs si acele suporta un volum mai mare.
Poti afla ce bit rate au astfel:
1.Click dreapta pe melodii si dai Properties
2.Click pe Details si acolo ai pe undeve Bit Rate si te uiti cati kbps are melodia respectiva

3 răspunsuri:
| NIKOLETA111777 a răspuns:

Pfff,nu crd ca exista asa ceva crying

| DonT a răspuns:

Incearca cu SAM Broadcaster. Link: http://sam-broadcaster.en.softonic.com/

| emmyl a răspuns:

Dacă ai un mp3 cu sunet slab și vrei să îl mărești, se poate cu Audacity. Am încercat înainte de a-ți răspunde. E gratis pe net.
Succes!