| andrei8072 a întrebat:

Imi puteti spune care este programul ce trebuie descarcat pentru a traduce anime sau filme? Si daca se poate sa-mi spuneti cum se foloseste

1 răspuns:
| 19marian60 a răspuns:

Ndrei,scrie pe google.bsplayer.,da-i enter.,alege o pagina si :descarca-l., instaleaza-l...da clic dreapta pe filmul care vrei sa-l vezi., alege :reda in bsplayer.Bsplayer va cauta singur traducerea filmului., daca iti apar pe monitor mesaje(3)ca nu a gasit traducerea:da clic dreapta pe ecran s.,clic/traducere., clic /cautare manuala., se va deschide explorerul tau la pag cu traduceri.descarci ce-ti trebuie.,salvezi pe ecran inchizi ex plorerul., micsorezi imaginea cu filmul., tragi cu mausul icoana cu traducerea pe imagineade la film.succes(id caracatita01@yahoo.com)
.,