| Crissti69 a întrebat:

Imi puteti spune cum as putea sa-mi fac un detector de metale?
Si nu dati raspunsuri de genu ia-ti o creanga ca de prastie si leaga o ata de ambele capete iar cand te apropii de metal simti o usoara vibratie sau ia-ti 4 magneti puternici si du-te cu ei pe deasupra pamantului iar ei or sa atraga metalele!
La cel mai bun raspuns dau funda! big grin happy

Răspuns Câştigător
| oly1234 a răspuns:

I-a un magnet puternic si o bara metalica, leagale cu banda cauciucata si astupa bara cu acelasi tip de banda, cand dai de un metal bara va vibra.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roagă un ţigan să te ajute. Ăştia detectează metale pe o rază de 10 km.

| Crissti69 explică (pentru anonim_4396):

Bine zis McNigel laughing

| Crissti69 explică:

Alte metode nu mai stiti sa-mi spuneti?

| danutu90 a răspuns:

E pe rusa dar sunt si subtitre pe engleza sper sa cunosti rusa sau engleza
http://www.youtube.com/watch?v=-J_z8UlIsSE

| Crissti69 explică (pentru danutu90):

Danutu90 filmu asta l-am mai vazut si numa in engleza big grin sad