| ingerashpierduth a întrebat:

Imi puteti spune daca in urmatorul articol este o convorbire pe twitter?
Daca da va rog frumos sa-mi traduceti.
Fundaa:)

http://oceanup.com/2011/04/06/nick-jonas-following-miley -cyrus-twitter

Răspuns Câştigător
| RuXy12 a răspuns:

Nu e o convorbirewinking E vorba de o poza...Nick Junas o urmareste pe Miley Cyrus pe Twitter, ea este una din cele 135 de pers pe care acesta,, le urmareste". Miley are ca mesaj:Lasa lumina sa straluceasca.Fii o sursa de putere si curaj.Arata-ti intelepciunea. Dragoste Radianta. Iar comentariul lui Nick: Multumesc Doamne, ea are nevoie de el acum.
Gtawinking Sper sa te ajutewinking Funda?:Xbatting eyelashes